látjátok feleim szümtükkel:
@rás: @Éva Schüttler Tamásné:
Mindkettőtöknek igaza van, mert a lényeg, hogy egy adott ideológia... (2026.06.04. 14:24)Népszava, szakszervezetek, baloldal
Éva Schüttler Tamásné:
@rás: nagyon pipa vagyok az AI-ra , mert majdnem öngyilkosságba kergette a gyerekemet. Pipa vagyok... (2026.06.04. 00:05)Népszava, szakszervezetek, baloldal
rás:
@Éva Schüttler Tamásné: Nem értem, miért korlátozod az ideológia fogalmát egy, a Rákosi- és Kádár-... (2026.06.03. 23:16)Népszava, szakszervezetek, baloldal
Éva Schüttler Tamásné:
@rás: számomra nagyon szép amit a Google AI mond az ideológiáról: csakhogy a cselekvésre való öszt... (2026.06.03. 22:46)Népszava, szakszervezetek, baloldal
rás:
Sok minden felmerült a hozzászólásaitokban, s mindebből számomra az ideológia értelmezése, a csele... (2026.06.03. 21:44)Népszava, szakszervezetek, baloldal
"Erdély nem magyar, talán soha nem is volt az. De magyar is! Nem is akárhogyan! Meg román is, meg szász is, meg cigány is, meg zsidó is, meg örmény is. S ez az a tény, amit a románokkal és a nemzetközi közvéleménnyel is el kell és el lehet fogadtatnunk. Ha nemzeti érzelmeinket…
Sétálok a Belvárosban, és egyszercsak egy házon egy méretes Horthy-képet látok. Persze. Miért is ne, ez már hozzátartozik napjaink Magyarországához, akár tetszik nekem, akár nem. (Egyébként nem tetszik.) Közelebb menve kiderül, hogy Észak-Erdély visszacsatolásának…
Utolsó kommentek